تبلیغات
بهترین سایت تفریحی-كتب تخصصی پزشكی-دانلود-موسیقی - قراردادن نظرات در انتهای مطالب در وبلاگ‌های میهن بلاگ

بهترین سایت تفریحی-كتب تخصصی پزشكی-دانلود-موسیقی

كتابهای تخصصی پزشكی-نرم افزارهای پزشكی-كتابهای پرستاری و مامایی-عكس هنر پیشه ها-عكسهای دیدنی-فیلهای جدید-موسیقی های جدید-جوك و ا

قراردادن نظرات در انتهای مطالب در وبلاگ‌های میهن بلاگ

سیستم وبلاگ دهی میهن بلاگ  به نظر من در حال حاضر بهترین سیستم وبلاگ دهی در ایران به حساب میاد. امکانات بی‌نظیری که هر روز در حال افزایش است! اما هر وقت تیم مدیریت (که اسمشون نمیگند! ولی ما میدونیم که کی هستند!)  یک سیستم جدید رو معرفی می کنند تعداد زیادی از کاربران  در خواست  قرار گرفتن بخش نظرات در انتهای مطلب رو می‌کنند. این یکی از مشکلات وبلاگ‌های میهن بلاگ است.


هرنوع تغییر در این اسکریپت دوست دارید اعمال کنید اما مشکلات احتمالی به عهده خودتون.

ویژگی این اسکریپت ظاهر نشدن آن در صفحات مختلف وبلاگ از جمله صفحه اول است. در واقع نظرات تنها وقتی نمایش داده می‌شود که وارد صفحه همان مطلب شوید. این اسکریپت در صفحه اول و سایر صفحات حتی Load هم نمی‌شود تا باعث کاهش سرعت لود وبلاگ شود.

استفاده از کد:

این بخش از کد رو  در تگ <head>  قبل از </head> قرار بدید.

و این بخش از کد رو  قبل از تگ </cb:loop_post> (به / توجه کنید!) قرار بدید. البته یک تگ </div> هم معمولا قبل از تگ </cb:loop_post> وجود داره که این بخش از کد باید قبل از آن قرار بگیرد نه بعد از آن. یعنی معمولا قبل از </div></cb:loop_post> این کد رو قرار بدید مشکلی در ظاهر قالب پیش نخواهد آمد.

 

توجه: این کد فقط در قالب‌های میهن‌بلاگ قابل استفاده است و در سایر سرویس‌ها جواب نخواهد داد. البته با تغییراتی برای سایر سرویس‌ها هم جوابگو خواهد بود!

نکته: برای اینکه با کلیک بازدیدکنندگان صفحه نظرات به صورت بازشونده ( Popup ) باز نشود لینک کلید نظرات رو با لینک مطلب تعویض کنید. به این ترتیب بازدیدکننده وارد صفحه مطلب مورد نظر شده و در انتهای مطلب امکان ارسال نظر وجود دارد. برای نمونه روی "لینک این مطلب" در انتهای همین متن کلیک کنید تا وارد صفحه همیت مطلب شوید تا کارکرد این کد مشخص شود.

 

 

طبقه بندی: قالب و كدهای وبلاگ، 
نوشته شده در تاريخ شنبه 22 فروردین 1388 توسط علیرضا | نظرات ()
موضوعات
پيوندهاي روزانه
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
نظر سنجي
آمار سايت

-------------
power by irancrack

-------------- -------------
----------------
----------------

پی سی برد منبع
>كدهای جاوا
>كدهای موزیك
>قالب وبلاگ
>دانلود نرم افزار

--------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------- ------------------------------ ----------------------------- ---------------------------- free counters --------------------------- ---------------------------------------------