بهترین سایت تفریحی-كتب تخصصی پزشكی-دانلود-موسیقی من علیرضا كارشناس پرستاری هستم.سعی میكنم مطالب وبلاگ جدید و بروز باشد و موضوعات در همه زمینه ها باشد.اگر لینکی یا ادرسی کار نمیکرد در بخش نظرات اطلاع دهید. --------------------------------- در این وبسایت هیچ موضوع غیر اخلاقی قرار نمیگیرد.همچنین بیشتر لینکها از رپیدشیر میباشد. برای دیدن لینك دانلود موضوعات لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید. . We don't store files on our server tag:http://masterddl.mihanblog.com 2018-12-14T21:48:18+01:00 mihanblog.com چگونه امتیاز سایت خودمان را در گوگل افزایش دهیم؟ 2009-04-13T20:35:53+01:00 2009-04-13T20:35:53+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1366 علیرضا  8- استفاده از گروه‌های خبری:فراموش نکنید که همه مطالب گرو‌ه‌های خبری و انجمن ها(FORUMS) در موتورهای جستجو ثبت می‌شوند. شرکت در مباحث این گروه‌ها کمک زیادی به معرفی سایت شما به موتورهای جستجو خواهد کرد. در ضمن بخاطر داشته باشید که این مطالب برای مدتهای زیادی در این گروها باقی خواهند ماند.9- ارائه محتوای با ارزش :یکی از بهترین روش‌های بازاریابی ( حتی بصورت سنتی آن) استفاده از تکنیک توصیه دوستان است. اگر شما در سایت‌تان به ارائه سرویس‌های رایگان بپردازید، بازدیدکنندگان شما، توصیه سایت
 
8- استفاده از گروه‌های خبری:

فراموش نکنید که همه مطالب گرو‌ه‌های خبری و انجمن ها(FORUMS) در موتورهای جستجو ثبت می‌شوند. شرکت در مباحث این گروه‌ها کمک زیادی به معرفی سایت شما به موتورهای جستجو خواهد کرد. در ضمن بخاطر داشته باشید که این مطالب برای مدتهای زیادی در این گروها باقی خواهند ماند.


9- ارائه محتوای با ارزش :

یکی از بهترین روش‌های بازاریابی ( حتی بصورت سنتی آن) استفاده از تکنیک توصیه دوستان است. اگر شما در سایت‌تان به ارائه سرویس‌های رایگان بپردازید، بازدیدکنندگان شما، توصیه سایت شما را به دوستانشان خواهند کرد. اینکار باعث افزایش کیلک بر روی سایت شما خواهد شد. بسیاری از افراد سایت شما را برای سرویسی که ارائه کرده است در سایت‌های مختلف معرفی خواهند کرد. خب این یعنی کمک به افزایش رتبه سایت‌تان .


10- وبلاگ نویسی :

هنوز مطالبی که در وبلاگ سایت‌ها نوشته می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار هستند. علاوه بر اینکه این مطالب می‌تواند در ایجاد ارتباط بهتر با مشتری موثر باشد، تاثیر مثبتی در افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو خواهد داشت. سعی کنید از اسامی مناسب برای وبلاگ سایت و همچنین شاخه‌ای که این وبلاگ درآن قرار دارد استفاده نمائید.


11- موتور جستجو به محتوا، از بالا به پایین اهمیت می دهد

موتورهای جست و جو صفحات شما را از بالا به پائین جست و جو می کنند برای همین است که عنوان صفحات، توضیحات و کلمات کلیدی اهیمت دارند . چنانچه بتوانید با حذف جدول ها و تصاویر مطالب خود را در قسمت های بالاتری از صفحه قرار دهید شانس شما در موتورهای جست و جو بالا خواهد رفت و در ضمن در حین نمایش نتایج جست و جو بخشی از مطالب شما برای بازدید کننده نمایان خواهد شد و او می تواند بفهمد که آیا مقاله شما با موضوع مورد نظر او مرتبط است یا خیر .

چنانچه مقاله ای می نویسید و مایلید که مقاله شما در نتایج جست و جو قرار گیرد بهتر است آن را در یک صفحه مجزا قرار دهید و در در قسمت نام صفحه عنوان مقاله را بنویسید (PAGE TITLE)
سعی کنید در تیتر و عنوان مقاله و یا گفتارتان از کلمات کلیدی به صورت کامل استفاده کنید شاید کمی ترکیب مشکل باشد اما در دست آوردن نتیجه مطلوب توسط موتورجستجو کمک شایانی میکند ، به ترتیب سعی کنید که کلمات مهم و کلیدی خود را در پاراگرافهای ابتدایی متن به کار ببرید .


12- لینکتان را ثبت کنید

لینک خود را در سایت هایی که قسمت ثبت لینک دارند حتما ثبت کنید ، بسیاری از وب‌سایت‌ها و برخی وبلاگهای به صورت موضوعی و دایرکتوری و یا عمومی و .... لینک شما را رایگان درج می کنند . مهم نیست که وبلاگ یا وب‌سایت مذکور دارای مخاطب هست یا نه درج لینک سایت شما، یک لینک را به شماره‌ی لینک های شما نزد موتورجستجو اضافه می کند .13- در دایرکتوری ها ثبت نام کنید

دایرکتوری ها یا همان وب‌سایت‌هایی که بصورت موضوعی لینک‌ها را مجانی یا در ازاء مبلغ ناچیز ثبت می کند، مکان های مناسبی برای ثبت لینک وبلاگ شما هستند ، هرچند تاثیر چندانی در جذب مخاطب به سایت شما ندارند .


14- هر لینک ، افزایش رتبه نمی دهد !

رتبه شما با بالا رفتن تعداد لینک های شما افزایش نمی یابد بلکه رتبه شما زمانی افزایش می یابد که تعداد نمایش سایت شما در نتایج جست و جو افزایش یابد و مخاطبان بر روی لینک شما در موتورهای جست و جو کلیک نمایند .

برای فهم بهتر یک مثال می زنم : شما مطلبی در سایت خود تحت عنوان " آموزش وب " دارید . چنانچه کسی در گوگل و ... این عنوان را جست و جو کند و سایت شما را مرتبط با این عنوان بیابد و بر روی آن کلیک کند سایت شما در جست و جوی این عنوان رتبه بالاتری خواهد داشت . البته اگر تعداد زیادی مخاطب از این طریق به سایت شما برسند .

از این‌رو ممکن است شما مطلبی در مورد اس ام اس رایگان بنویسید و رتبه پائین تری در موتورهای جست و جو کسب کنید . و شاید علت این امر این باشد که مطلب شما جاذبه زیادی برای مخاطب نداشته باشد چون مخاطب شما گزیده ای از مطلب شما را در نتایج جست و جو مشاهده می کند .

توضیح اینکه این نکته دست شما را نبندد در نهایت لینک را می گیرید ، اما رتبه به شما تعلق نمی یابد .


15- لینک‌ها تاریخ مصرف دارند

این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید : " هر لینکی تاریخ مصرفی دارد " مثلا لینکی را که یک سال پیش سایت دیگری به شما داده است هیچ نقشی در بالا بردن رتبه شما ایفا نمی کند ، زیرا موتورهای جست و جو به مرور لینک های قدیمی را حذف می کنند .


16- خودتان به خودتان لینک دهید

بهتر است در سایت خود به مقالات و مطالب خود چند بار لینک بدهید ، برای مثال می توانید عناوین مقالات سایت خود را درج کنید و خلاصه مقاله را در صفحه ای دیگر و متن کامل آن را در یک صفحه مجزا قرار دهید و یا اینکه در همان صفحه ای که متن کامل مقاله را قرار می دهید به عنوان مقاله لینک همان صفحه را بدهید .

منبع :‌ وبلاگ فناوری اطلاعات یزد ]]>
ارسال ایمیل گروهی با Fast Mailer Pro 5.1 2009-04-13T20:16:22+01:00 2009-04-13T20:16:22+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1365 علیرضا یک برنامه عالی  و پر سرعت برای ارسال ایمیل گروهی شما میتونید به این برنامه() یک لیست بزرگ  ایمیل را بدهید و با سرعت بسیار بالا به همه انها در زمان کم ایمیل بفرستید. در این برنامه شما میتونید از یک فایل اچ تی مل  و یا از یک متن ساده  وبا استفاده از smtp مانند smtp خود جی میل ایمیل گروهی بفرستید. این برنامه بر خلاف دیگر برنامه های   ارسال ایمیل گروهی که در بعضی از سایتها با قیمت بالا فروخته میشود و دا

یک برنامه عالی  و پر سرعت برای ارسال ایمیل گروهی

شما میتونید به این برنامه() یک لیست بزرگ  ایمیل را بدهید و با سرعت بسیار بالا به همه انها در زمان کم ایمیل بفرستید. در این برنامه شما میتونید از یک فایل اچ تی مل  و یا از یک متن ساده  وبا استفاده از smtp مانند smtp خود جی میل ایمیل گروهی بفرستید.

این برنامه بر خلاف دیگر برنامه های   ارسال ایمیل گروهی که در بعضی از سایتها با قیمت بالا فروخته میشود و داردای پیچیده گیهای زیادی هستند خیلی ساده است.


دانلود در ادامه مطلب
]]>
یك برنامه خفن دیگر- POP Peeper 3.0.1 2009-04-13T20:09:33+01:00 2009-04-13T20:09:33+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1364 علیرضا تا به حال نام برنامه های مدریت ایمیل حتما" به کوشتون خورده  که با انها میشه بدون رفتن به ایمیل خودتون ایمیلهای زسیده که چک کرد. که همه انها پیچیدگی و مشکلات خودشان را دارند.برنامهPOP Peeper یک برنامه بسیار کم حجم و ساده است که شما میتونید در ان در چند ثانیه فقط با  یک بار وارد کردن ادرس ایمیل خود و پسورد انرا مدریت کنید و به تمام ایمیلها فقط با یک کلیک جواب بدهیداین برنامه  بدون هیچ برنامه جانبی  تمام سرویسهای ایمیل مانند  yahoo و hotmail وmsnوGmailو Ma تا به حال نام برنامه های مدریت ایمیل حتما" به کوشتون خورده  که با انها میشه بدون رفتن به ایمیل خودتون ایمیلهای زسیده که چک کرد. که همه انها پیچیدگی و مشکلات خودشان را دارند.

برنامهPOP Peeper یک برنامه بسیار کم حجم و ساده است که شما میتونید در ان در چند ثانیه فقط با  یک بار وارد کردن ادرس ایمیل خود و پسورد انرا مدریت کنید و به تمام ایمیلها فقط با یک کلیک جواب بدهید

http://tinypic.info/files/iad9elxqx2m0wxywifmi.jpg

این برنامه  بدون هیچ برنامه جانبی  تمام سرویسهای ایمیل مانند  yahoo و hotmail وmsnوGmailو Mail.com, Myway, Excite, Lycos.comرو  ساپورت و مدریت می کنه.من خودم روی یاهو و جی میل تست كردم و 100% كار میكنه.شما میتونید روی هر كدوم از ایمیل های مورد نظر دابل كلیك كنید و به محتوای اون هم دسترسی داشته باشید.با زبان فارسی و ایمیل های فارسی هم مشكلی نداره و اونارو بصورت html و یونیكد نشون میده.در ضمن این برنامه 100% رایگان و بدون تبلیغات و . .
جالب اینکه تمام ایمیلهای داخل بکس را در عرض چند دقیقه روی کامپیوترتان ضبط می کند.

 دانلود در ادامه مطلب


]]>
Magic Addlist Extractor 2009-04-13T19:21:43+01:00 2009-04-13T19:21:43+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1363 علیرضا  وقتی ایدی شما هک میشه اولین و مهمترین چیزی که شما را نارحت میکنه چیه؟درسته ! ادلیستها و دوستان شما كه هر روز با انها در ارتباط بودید و حالا با نبودن همان ایدیتون تمام دوستان شما كه به احتمال خیلی كم ایدی تعداد كمی از انها را به یاد دارید دیگه همه رفتند. و برنامه های در این مورد وجود دارد كه با دادن ایدی و پسورد خود به ان میتونید ادد لیستاتون را استخراج كنید و انها را ذخیره كنید ولی مشكل بزرگ همه انها اینه كه در استخارج ادد لیست محدودیت وجود دارد یعنی تمام انها نمیتونند اد  وقتی ایدی شما هک میشه اولین و مهمترین چیزی که شما را نارحت میکنه چیه؟
درسته ! ادلیستها و دوستان شما كه هر روز با انها در ارتباط بودید و حالا با نبودن همان ایدیتون تمام دوستان شما كه به احتمال خیلی كم ایدی تعداد كمی از انها را به یاد دارید دیگه همه رفتند.

و برنامه های در این مورد وجود دارد كه با دادن ایدی و پسورد خود به ان میتونید ادد لیستاتون را استخراج كنید و انها را ذخیره كنید ولی مشكل بزرگ همه انها اینه كه در استخارج ادد لیست محدودیت وجود دارد یعنی تمام انها نمیتونند ادد لیستی بیشتر از ۲۵۰ تا را استخارج كنند.

http://www.2ql.net/uploads/1237646492.jpg

اما  بابرنامه Magic Addlist Extractor كه در نوع خودش بی نظیر است. شما میتونید با دادن ایدی و پسورد خود با ان تمام ادد لیستهای ایدی شما در یك فایل متنی در همان پوشه به نام ایدی شما ذخیره  بصورت اتوماتیك ذخیره میشود. . و شما میتونید در صورت هك شدن ایدی شما انها در ایدی جدید خود ذخیره كنیدDownload Magic_Addlist_Extractor in 2shared.com

Download Magic_Addlist_Extractor in ziddu.com

Download Magic_Addlist_Extractor in speedyshare.com

Download Magic_Addlist_Extractor in s000.tinyupload.com

Download Magic_Addlist_Extractor in uploaded.to

 

 

]]>
UltraSurf v9.4 2009-04-13T19:05:08+01:00 2009-04-13T19:05:08+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1362 علیرضا فیلتر شکن فوق العاده UltraSurf v9.4 که دارای سرعت بالایی است در باز کردن سایت های فیلتر شده. دانلود در ادامه مطلب

فیلتر شکن فوق العاده UltraSurf v9.4 که دارای سرعت بالایی است در باز کردن سایت های فیلتر شده.
Tinypic

دانلود در ادامه مطلب

]]>
دانلود مستقیم از سایت 4shared 2009-04-13T19:02:29+01:00 2009-04-13T19:02:29+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1361 علیرضا اگر اهل دانلود فایل باشید حتمأ با وب‌سایت 4shared.com آشنایی دارید. 4shared یکی از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین سایت‌های آپلود رایگان است که در ایران نیز به خصوص در میان سایت‌های موزیک طرفدار زیادی دارد، به طوریکه اکثر فایل‌های موزیک پس از انتشار بر روی 4shared آپلود میشود. شما میتوانید کلیه فایل‌های خود اعم از موزیک، فیلم، برنامه و... را در 4shared آپلود کرده و سپس لینک دانلود آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا فایل شما را دانلود کنند. اگر تاکنونی فایلی را از 4shared دانلود کرده باشید حتم

اگر اهل دانلود فایل باشید حتمأ با وب‌سایت 4shared.com آشنایی دارید. 4shared یکی از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین سایت‌های آپلود رایگان است که در ایران نیز به خصوص در میان سایت‌های موزیک طرفدار زیادی دارد، به طوریکه اکثر فایل‌های موزیک پس از انتشار بر روی 4shared آپلود میشود. شما میتوانید کلیه فایل‌های خود اعم از موزیک، فیلم، برنامه و... را در 4shared آپلود کرده و سپس لینک دانلود آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا فایل شما را دانلود کنند. اگر تاکنونی فایلی را از 4shared دانلود کرده باشید حتمأ میدانید دانلود از آن به شکل مستقیم نیست و غیر‌مستقیم است. یعنی شما نمیتوانید پس از وارد نمودن لینک دانلود در مرورگر یا دانلود‌ منیجر آن را دانلود کنید؛ بلکه به صفحه دیگری روانه میشوید و پس از کلیک بر روی Download Now و سپس انتظار جهت صفر شدن تایمر 10 ثانیه ای میتوانید فایل را دریافت کنید. طبعأ این موضوع زمانی هر چند اندک را از شما میگیرد. هم اکنون قصد داریم ترفندی بسیار ساده را برای شما بازگو کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید لینک‌های ‌دانلود 4shared را کاملأ مستقیم کنید و دیگر دو مرحله از دانلود را طی نکنید! این ترفند بر روی کلیه فایل‌های موزیک مانند mp3 قابل اجراست و همچنین برای اکثر فایل‌های دیگر نیز امکان پذیر است.

بدین منظور:
اگر اندکی دقت کنید خواهید دید در آدرس دانلود فایل‌های 4shared قسمتی به شکل /file/ وجود دارد.
شما کافی است این عبارت را به /download/ تغییر دهید، سپس لینک دانلود را در مرورگر یا دانلود منیجر وارد کنید تا بلافاصله دانلود فایل شروع شود!
به همین سادگیلینک شما از حالت غیر‌مستقیم به مستقیم تبدیل شده است.

به عنوان مثال فرض کنید فایل موزیکی با این لینک داریم:
http://www.4shared.com/file/75969718/cecfe0df/Fereydoun-Delam_Gereft.html

اگر وارد این لینک شوید خواهید دید که یک لینک دانلود غیر‌مستقیم است و برای دانلود آن بایستی دو مرحله دیگر را نیز طی کنید.
اما اکنون همانطور که گفته شد در آدرس لینک دانلود، به جای file عبارت download را درج کنید. بدین شکل:
http://www.4shared.com/download/75969718/cecfe0df/Fereydoun-Delam_Gereft.html

حال اگر این لینک را تست کنید خواهید دید که یک لینک مستقیم است و پس از کپی نمودن در نوار آدرس مرورگر یا دانلود منیجر اتوماتیک دانلود میشود.
بدون اینکه مجبور باشید دو مرحله اضافی و یک تایمر 10 ثانیه ای را تحمل کنید!

جهت کپی نمودن لینک دانلود نیز در مرورگر Internet Explorer بر روی لینک راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید. آدرس لینک در جلوی عبارت Address درج شده است که میتوانید آن را Copy کنید.
در مرورگر فایرفاکس نیز میتوانید با راست کلیک بر روی لینک و انتخاب Copy Link Location آن را کپی کنید.

همانطور که ذکر شد این ترفند بر روی کلیه فایل‌های MP3 آپلود شده قابل اجراست. بر روی سایر فایل‌ها نیز کم و بیش امکان پذیر است.
البته روشن است این ترفند به منزله فعال سازی قابلیت Resume یا توقف به هنگام دانلود نیست بلکه شما میتوانید فایل‌ها را مستقیمأ دانلود کنید.

]]>
چند اس ام اس باحال 2009-04-13T18:57:21+01:00 2009-04-13T18:57:21+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1360 علیرضا میدونی معنی 721چیه؟یعنی میون 7آسمون و2عالم 1نفررودوست دارم اونم تویی.     یك بوسه تقدیم به ان كه دارمش دوست تقدیم به ان كه قلبم از اوست، اگرمهتاب ازتن بر كند پوست، جدا هرگز نگردد یادم از "دوست     جیگرم باجیگرت دوتامیشه جیگرتوموش نخوره جیگرم تنهامیشه.     عشقی نیست بین آدما پرده حیا هست اون پرده وقتی پاره میشه همه حرفی زده میشه     تنفس شروع زندگیست/زیبائی هنری از زندگیست/ عشق قسمتی از زندگیست/ مرگ پایان زندگیست/ اما یار میدونی معنی 721چیه؟یعنی میون 7آسمون و2عالم 1نفررودوست دارم اونم تویی.

 

 

یك بوسه

تقدیم به ان كه دارمش دوست

تقدیم به ان كه قلبم از اوست، اگرمهتاب ازتن بر كند پوست،

جدا هرگز نگردد یادم از "دوست

 

 

جیگرم باجیگرت دوتامیشه

جیگرتوموش نخوره

جیگرم تنهامیشه.

 

 

عشقی نیست بین آدما پرده حیا هست اون پرده وقتی پاره میشه همه حرفی زده میشه

 

 

تنفس شروع

زندگیست/زیبائی

هنری از زندگیست/

عشق قسمتی از زندگیست/ مرگ

پایان زندگیست/

اما یار قلب زندگیست.

 

 

 

Salam koja hasti har ja hasti vaysa abro bosidam ta bose baronet kone

 

 

¥#¥#¥#¥

این سیم خاردارو بپیچ دور خودت كه كسی هوس گل چیدن نكنه

SMSKADE

 

 

دم هرچی رفیقه گرم کمرهرچی نارفیقه خم.روی هرچی بی مرامه کم.برای دشمنانت ارزوی زلزله بم.زیرچشم دشمنانت نم.ایشالانبینی غم

 

 

B.O.O.O.O.S

BuuuuuuS

BüüüüüüS

BططططططS

bUuUuUuUus

bo.Oo.Oo.Oo.s

.B.......oOo.....S

.B.Ooo.....Sss

tanavvo az ma entekhab az shoma
3 شغل سخت در ایران

گدایی در اصفهان

تشخیص هویت در رشت

شالیکاری در قزوین

_______________________________

یکی محبت میکنه و یکی ناز می کنه

اونی که ناز می کنه همیشه محبت میبینه

اما اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست]]>
معجزه عدد 19 در قرآن 2009-04-13T18:48:48+01:00 2009-04-13T18:48:48+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1359 علیرضا یكی از معجزات ریاضی قرآن كریم، شیوه ای است كه در آن رقم 19 با شیوه عدد شناسی در آیات به رمز در آورده شده است. این رقم در آیه 30 سوره مدثر مورد تاكید قرار گرفته است: «بر آن آتش نوزده تن موكلند.» و همچنین در آیات مختلف قران نیز رمزگذاری شده است. كه در ادامه به آنها اشاره شده است.    بوشهرنیوز:یكی از معجزات ریاضی قرآن كریم، شیوه ای است كه در آن رقم 19 با شیوه عدد شناسی در آیات به رمز در آورده شده است. این رقم در آیه 30 سوره مدثر مورد تاكید قرار گرفته است: «بر آن آتش نوزده تن موك یكی از معجزات ریاضی قرآن كریم، شیوه ای است كه در آن رقم 19 با شیوه عدد شناسی در آیات به رمز در آورده شده است. این رقم در آیه 30 سوره مدثر مورد تاكید قرار گرفته است:
«بر آن آتش نوزده تن موكلند.» و همچنین در آیات مختلف قران نیز رمزگذاری شده است.
كه در ادامه به آنها اشاره شده است.
    

بوشهرنیوز:یكی از معجزات ریاضی قرآن كریم، شیوه ای است كه در آن رقم 19 با شیوه عدد شناسی در آیات به رمز در آورده شده است. این رقم در آیه 30 سوره مدثر مورد تاكید قرار گرفته است: «بر آن آتش نوزده تن موكلند.» و همچنین در آیات مختلف قران نیز رمزگذاری شده است. كه در ادامه به آنها اشاره شده است.

- بسم الله الرحمن الرحیم از 19 حرف تشكیل شده است.
- قرآن كریم از 114 سوره تشكیل یافته است.(6*19)
- سوره علق اولین سوره وحی شده بر پیامبر (ص) (سوره نود و ششم قرآن كریم)، اولین آیات وحی شده بر پیامبر پنج آیه اول سوره نود و ششم می باشند و مجموع كل واژه ها در این آیات شامل 19 واژه می باشد. واز نظر روانشناسی یك حرف است، نه یك واژه؛ همچنین حرف «ب» (باسم) در واژه گنجانده نمی شود و بدین ترتیب به حساب نمی آید.همانطور كه می بینید، پنج آیه اول از 19 حرف تشكیل شده است.

- سوره علق از 19 آیه و 285 (5*19) حرف تشكیل یافته است.

- سوره نصر، آخرین سوره وحی شده، 19 واژه را در بر دارد.

- اولین آیه سوره نصر كه از امدادی كه در آینده صورت خواهد گرفت سخن می گوید ( شامل 19 حرف می باشد.)

- قرآن مجید شامل 114 بسم الله الرحمن الرحیم می باشد، یعنی 6*19.

- از میان 114 سوره قرآن 113 سوره با بسم الله آغاز می شود. تنها سوره ای كه بسم الله ندارد، سوره توبه می باشد، و سوره نمل هم كه شامل دو بسم الله می باشد، اولین بسم الله در ابتدای سوره و دومین آن، آیه 30 می باشد. از سوره توبه به بعد كه با بسم الله شروع نمی شود، سوره نمل در نوزدهمین سوره بعد از آن قرار دارد.

بقیه درز ادامه مطلب
]]>
كتابی برای داروشناسان و متخصصین هوشبری- Principles and Practice of Pharmacology for Anaesthetists 2009-04-13T18:46:23+01:00 2009-04-13T18:46:23+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1358 علیرضا summary_noimg = 280; summary_img = 280; img_thumb_height = 100; img_thumb_width = 70; * Publisher: Wiley-Blackwell * Number Of Pages: 376 * Publication Date: 2008-03-14 * ISBN-10 / ASIN: 1405157275 * ISBN-13 / EAN: 9781405157278 * Binding: HardcoverProduct Description:This fifth edition of Principles and Practice of Pharmacology for Anaesthetists continues to provide a comprehensive scientific basis and a readable account of the principles of pharmacology, a

* Publisher: Wiley-Blackwell
* Number Of Pages: 376
* Publication Date: 2008-03-14
* ISBN-10 / ASIN: 1405157275
* ISBN-13 / EAN: 9781405157278
* Binding: Hardcover

Product Description:
This fifth edition of Principles and Practice of Pharmacology for Anaesthetists continues to provide a comprehensive scientific basis and a readable account of the principles of pharmacology, as well as practical guidance in the use of drugs that is relevant to clinical anaesthesia.

دانلود در ادامه مطلب
]]>
كتابی برای متخصصین پوست- Clinical-Dermatology-3rd-ed-Blackwell-Publishing-2003 2009-04-13T18:34:47+01:00 2009-04-13T18:34:47+01:00 tag:http://masterddl.mihanblog.com/post/1357 علیرضا summary_noimg = 280; summary_img = 280; img_thumb_height = 100; img_thumb_width = 70; Hunter, J. A. A.Clinical dermatology / J.A.A. Hunter, J.A. Savin, M.V. Dahl.— 3rd ed.p. ; cm.Includes index.ISBN 0-632-05916-81. Skin—Diseases. 2. Dermatology.[DNLM: 1. Skin Diseases—diagnosis. 2. Skin Diseases—therapy. WR140 H945c 2002] I. Savin, John. II. Dahl, Mark V. III. Title.RL71 .H934 2002616.5—dc212002007252ISBN 0-632-05916-8لینك دانلود در ادامه مطلب
Hunter, J. A. A.
Clinical dermatology / J.A.A. Hunter, J.A. Savin, M.V. Dahl.— 3rd ed.
p. ; cm.
Includes index.
ISBN 0-632-05916-8
1. Skin—Diseases. 2. Dermatology.
[DNLM: 1. Skin Diseases—diagnosis. 2. Skin Diseases—therapy. WR
140 H945c 2002] I. Savin, John. II. Dahl, Mark V. III. Title.
RL71 .H934 2002
616.5—dc21
2002007252
ISBN 0-632-05916-8

لینك دانلود در ادامه مطلب

]]>